Ismét féláras csütörtök

NE HAGYD OTTHON a LAKCÍMKÁRTYÁDAT HOLNAP SEM Folytatjuk nagy sikerű akciónkat és HOLNAP ( augusztus 16-án) ismét FÉLÁRAS CSÜTÖRTÖK lesz az uszodában ! Amíg a hőség tart, a dorogi lakcímkártyát felmutató vendégeink féláron válthatják meg belépőjegyüket az uszodába! (a kedvezmény a napi úszójegy árából kerül érvényesítésre és egész nap igénybe vehető)