I. Új- Hullám Vízilabda Kupa

December 30-án, szombaton megrendezésre került az I. Új-Hullám Vízilabda Kupa. Az eseményt az Új-Hullám SE vízilabda szakosztálya rendezte, melynek a dorogi Nipl Stefánia Uszoda adott otthont. A kupán hat csapat vett részt, melyekben különféle korosztályok szerepeltek az ifjúságitól egészen a szeniorig. Érkeztek játékosok Esztergomból, Budapestről, de voltak Szegedről és Debrecenből is. Az Új-Hullám SE színeiben […]