2017-12-30.08:00 - 17:00

I.Új-Hullám Amatőr Vízilabda Kupa
Versenykiírás

A Kupa kiírója: az Új-Hullám Sport Egyesület. (2510, Dorog, Iskola utca 9-11)

A torna célja: A régió felnőtt és amatőr szintű vízilabda életének megteremtése, az ország egyéb területein lévő, hasonló szintű csapatokkal való kapcsolat megerősítése, játék-lehetőség biztosítása és a vízilabda sport népszerűsítése a megyében.

A torna helyszíne: Nipl Stefánia Uszoda (Dorog, Iskola u. 9-11)

A torna időpontja: 2017. December 30. Szombat

Díjazás: A Kupa helyezettjei oklevél, az első három helyezett pedig serleg díjazásban részesülnek. A tornán megválasztásra kerül a legjobb kapus, valamint a gólkirály is, őket szintén díjazzuk!

Nevezés: A tornára 4 csapat jelentkezését várjuk, a rendező Új-Hullám ifi, valamint a Dorogi Felnőtt csapat mellett!

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ 2017.DECEMBER 8.
NEVEZÉSI KÖLTSÉG 30.000Ft / Csapat
A nevezési költséget az alábbi számlaszámra kell utalni:
10402496-71565153-50501000 /Barna Péter, K&H Bank/

//A nevezési díj magába foglalja az uszodai belépőt a nevezett csapatok számára, 1 zsugor ásványvizet és 1 zsugor üdítőt csapatonként, a díjazást, valamint a nap folyamán egy meleg ebédet a csapat tagjainak, és a kupa végi közös koccintást az újév tiszteletére!//

A nevező csapatoktól a helyszíni nevezés leadásakor egy csapatnévsort kérünk, benne külön megjelölve 1 főt, akit a torna játékvezetői közé delegálnak. A mérkőzéseket az épp nem érintett csapat által megjelölt személy fogja vezetni!

Szabályok,a torna menete: A mérkőzések kis pályán, fél amatőr szabályokkal kerülnek megrendezésre, 4×5 perces, futóórás negyedekkel, 2-2 perces negyedek közötti szünetekkel. Védekezésben zónázni lehet, a faltok az 5méteres vonalakon kívülről kapura lőhetőek. A nevezett 6 csapatot egy A és egy B jelű csoportba soroljuk, az alapszakaszban minden csapat 2 mérkőzést játszik a csoportbéli ellenfeleivel. Ezt követően keresztbejátszással (az A csoport első helyezettje a B csoport második helyezettjével, valamint az A csoport másodikja a B csoport győztesével) dől el a döntőben szereplő csapatok kiléte, a keresztbejátszás vesztesei pedig bronzmérkőzést játszanak. A két csoport 3. helyezettjei az 5.-6. helyért játszanak. Az alapszakasz során a döntetlen tekinthető végeredménynek, a rájátszásban azonban minden mérkőzést döntésig kell vinni, mégpedig úgy, hogy a rendes játékidő döntetlennel való lefújása után 5 méteres párbajjal dől el a győztes kiléte!

A csoportok sorsolása: 2017. December 11. Hétfő